21 вересня – Міжнародний день Миру
![Post-img](https://cnttm-sumy.eddy.school/wp-content/uploads/sites/450/2023/09/den-myru-1.jpg)
Вересень дарує нам перші зустрічі в ДЮК “Сучасник” Центру НТТМ СМР. Флешмоб “Діти за Мир у всьому світі” викликав у вихованців справжні піднесені емоції, що стало чудовим стартом очного навчання в гуртках. Закликаємо всіх бажаючих приєднатися до флешмобу. Адже Мир у рідній Україні – це найголовніше бажання, котре українці висловлюють. А головне так згуртовано, як ніколи раніше! Якнайшвидшої Перемоги нам усім!
![](https://cnttm-sumy.eddy.school/wp-content/uploads/sites/450/2023/09/den-myru1-460x345.jpg)
![](https://cnttm-sumy.eddy.school/wp-content/uploads/sites/450/2023/09/den-myru-2-460x345.jpg)
![](https://cnttm-sumy.eddy.school/wp-content/uploads/sites/450/2023/09/den-myru4-460x613.jpg)
![](https://cnttm-sumy.eddy.school/wp-content/uploads/sites/450/2023/09/den-myru-3-460x345.jpg)